Kabbalah náramek se stříbrným čtyřlístkem 13047.3 black

Kód: 013079
Akce Novinka
–10 % 447 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Přineste do svého života štěstí s tímto půvabným Kabbalah náramkem, který spojuje čtyřlístek štěstí se dvojitou…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přineste do svého života štěstí s tímto půvabným Kabbalah náramkem, který spojuje čtyřlístek štěstí se dvojitou černou šňůrkou. Černá šňůrka je symbolem ochrany a síly, zatímco čtyřlístek evokuje radost a štěstí. Tento náramek je připomínkou důležitosti víry a optimismu v životě. Přineste do svého života více štěstí s tímto kouzelným kouskem.
Délka náramku 13047.3 se reguluje posouváním šnůrky v uzlu, maximálně 25 cm. Stříbrný čtyřlístek je vyrobený z rhodiovaného stříbra 925/1000 a mohou jej bez problému nosit i alergici.
Šperk dodáváme zabalen v dárkovém balení. Nebo jej můžeme zabalit do speciálního dárkového balení s přáním, které si vyberete z naší nabídky za příplatek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
Barva: černá
Barva kovu: stříbrná
Délka cm: max. 25
Materiál: stříbro 925/1000
Povrchová úprava: rhodiované stříbro
Tvar: čtyřlístek
Typ šperku: náramek
Váha stříbra (g): 0,5
Váha šperku (g): 0,8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola